Movemo mobilya kaliteyi müşteri odaklı bir persfektif  ile şirket kültürünün  ana  ögesi haline  getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda  tüm Movemo  mobilya  çalışanları için kalite bir yaşam biçimidir.

Üretim  noktamız  sürekli  olarak teknolojik gelişmeleri  takip edip, bu alandaki tecrübesiyle  birleştirmekte  bilgisayar destekli  tasarım ve ar-ge çalışmalarıyla  ürün henüz üretilmeden  görsel ve ergonomik kalite konusunda taaviz vermeden  seçkin kaliteli ahşap mobilyaları üretmektedir. Üretim  satış ve satış sonrası hizmetiyle de güven vermektedir. Üretim  aşamasında  kullandığımız  aparat, bağlantı sistemleri  ve mobilya aksesuarlarının  tamamı kalite  belgelidir.

Politikamız  her türlü müşteri talebi karşılayabilen güvenilir ve sürekli olan kaliteden ödün vermeyen sektöründe  öncü olan gelişen teknolojiyi yakından takip eden  dürüstlüğe ve satış sonrası  hizmete büyük önem veren   zamanı iyi planlayıp  kaliteyi ön planda tutarak  hızlı bir üretim sistemi uygulayan dışa açık uluslar arası  bir türk firması  olmaktır.